Zväčšenie pier, korekcia okolia pier

Krásne pery v každom veku – zväčšenie objemu pier a odstránenie vrások z okolia pier

Plné, symetrické pery dokážu s celkovým dojmom tváre urobiť zázraky a zvýšiť vašu príťažlivosť. Kyselina hyalurónová sa na našej klinike aplikuje buď za účelom zväčšenia objemu pier - u klientok, ktoré nie sú spokojné s tvarom a veľkosťou pier, alebo za účelom odstránenia vrások z okolia pier - zvyčajne u starších klientok. Ako výplňový materiál sa používa kyselina hyalurónová určená priamo do pier, ktorá na rozdiel od iných kyselín minimalizuje vznik opuchov a uzlíkov. Pery budú mäkké, jemné a prirodzené.

Spôsob aplikácie a výplňový materiál

V prípade zväčšenia objemu pier, sa pery jednoducho vyplnia kyselinou hyalurónovou, čím zmenia svoj objem a tvar. V prípade odstránenia vrások z okolia pier sa vykresľujú kontúry pier, čím sa docieli vyrovnanie vrások a zároveň dôjde k zvýrazneniu okrajov pier.

Na zväčšovanie a korekciu okolia pier sa na našej klinike používa vstrebateľný materiál - kyselina hyalurónová. Iné druhy materiálov, akým je napríklad kolagén, majú množstvo nežiaducich efektov - deformácia pery, alergie, vytváranie granulómov – uzlíkov, ktorých odstránenie si vyžaduje operačné riešenie. Aplikácia kyseliny hyalurónovej je absolútne bezpečná, pretože kyselina hyalurónová sa v našej koži nachádza prirodzene.

Materiál RESTYLANE KYSSE - NOVINKA: Volumizácia pier - Najnovšia metóda korekcie pier, ktorej výsledkom je prirodzený vzhľad pier. Vyrovná asymetrie, zväčší objem a dokonale vytvaruje pery. Pery si zároveň zachovávajú svoju mäkkosť.

Priebeh zákroku

Samotnému zákroku predchádza konzultácia, pri ktorej sa s klientkou dohodneme na požiadavkách pre výsledný efekt pery. Zákrok zvyčajne delíme na dve aplikácie. Pri prvej aplikácii aplikujeme polovicu alebo až 2/3 ampulky. Druhá aplikácia sa uskutočňuje väčšinou po dvoch týždňoch, keď sa dopichuje zvyšok materiálu. U niektorých stálych klientok sa materiál zvyčajne aplikuje počas jedného sedenia- klientky už vedia aký efekt očakávajú a chcú. Dĺžka trvania samotného zákroku je 5 - 7 minút.

Tesne po zákroku je pera opuchnutá minimálne. Klientka môže pokračovať v bežnej dennej činnosti. Na pery si je možné ihneď naniesť aj rúž. Zvýšený opuch pery je ale možné očakávať hlavne ráno niekoľko prvých dní po zákroku - nie je to však žiadny extrém, ktorý by znemožňoval vykonávanie štandardných denných činností. Ranný opuch však v priebehu pár hodín ustupuje. Úplne vymiznutie opuchu a „usadenie“ materiálu je možné očakávať cca do 2 týždňov.

Oficiálne uvádzaná dĺžka efektu zväčšenia pier výplňovým materiálom je 12 mesiacov. Z našich skúsenosti, však vieme, že efekt sa predlžuje aj o niekoľko mesiacov, v niektorých prípadoch aj na dva roky.

Minimálna bolestivosť zákroku

Bolesť zákroku je minimálna. Materiály RESTYLANE obsahujú lokálne anestetikum, ktoré okamžite po vpichu znecitliví ošetrovanú časť pery na niekoľko minút. V prípade zvlášť citlivých klientok je možné aplikovať na peru krém s obsahom lokálneho anestetika - pera znecitlivie a stŕpne.

Kontraindikácie

Akútna vírusová či bakteriálna infekcia - herpes, alebo iná infekcia vyskytujúca sa priamo na pere. V týchto prípadoch je nutné zákrok odložiť o niekoľko dní.

ENVY odporúča

Pokiaľ sa každý deň obzeráte v zrkadle a túžite po krásnych perách, nemusíte sa tohto zákroku vôbec obávať. Na našej klinike uprednostňujeme prirodzený vzhľad - výsledkom určite nebudú nafúknuté klobásovité pery (ako u niektorých našich nemenovaných "celebrít"), ale plné pery absolútne prirodzeného vzhľadu.

Cenník

Aplikácia 0,5 ml130,- €
Aplikácia 1 ml250,- €
Formovanie a Volumizácia 1 ml 280,- €
Formovanie a Volumizácia 0,5 ml 150,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Zväčšenie objemu pier a odstránenie vrások z okolia pier

Aplikácia kyseliny hyaluronovej do pier

Korekcia a zväčšenie pier

Pred a po

Otázky z poradne

Dobrý deň, prosím vás pri aplikovaní kyseliny hyaluronovej na zväčšenie pier závisí aj vek? Moja dcéra má 14 a veľmi sa trápi malými perami, tak by ma zaujímalo od akého veku to aplikujete alebo je to neobmedzené. Ďakujem.
Dobry den, mam záujem o zväčšenie pier, ale rada by som využila zlavu. Vedeli by ste mi približne povedať, kedy najbližšie bude zľava?? Dakujem
Dobry den, v Čechách asi pred troma mesiacmi som so dala zväčšiť pery zn Princess, ale co vpich to hrboľ a pri úsmeve je to vidno, biele hrudky. Vykonávate na vašej klinike opravu alebo myslite ze sa mi to vstrebe a mam počkať. Dakujem krasne. Kapalova
Dobrý deň, mala by som záujem o zvačšenie pier kyselinou hyaluronovou 1ml za použitia krému na znecitlivenie. Zaujíma ma cena. Ďakujem
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je viditeľný rozdiel aj po aplikovaní len 0.5ml do pier. Chcela by som si dať zväčšiť hornú aj dolnú peru aká by bola cena zákroku pri hornej aj dolnej pere pri 0.5ml? Ďakujem
Dobrý deň, mám záujem o zväčšenie pier kyselinou hyaluronovou, no trpím na časté herpesy (cca každé dva mesiace) z dôvodu zníženej imunity. Je to riskantné alebo prekážka pri takomto zákroku? Mám obavy aby mi to zákrok nepodráždil a aby sa mi na perách nevyhodil škaredý herpes, ktorý by mohol nejakým spôsobom deformovať vzhľad pier po zákroku. Ďakujem

Tagy

Ústa

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.