Kyselinu hyalurónová aplikujeme za účelom zväčšenia objemu pier - u klientok, ktoré nie sú spokojné s tvarom a veľkosťou pier, alebo za účelom odstránenia vrások z okolia pier - zvyčajne u starších klientok. Ďalej pery hydratujeme, tvarujeme. Ako výplňový materiál sa používa kyselina hyalurónová určená priamo do pier, ktorá na rozdiel od iných kyselín minimalizuje vznik opuchov a uzlíkov. Pery budú mäkké, jemné a prirodzené.

Zväčšenie pier

Na zväčšenie objemu sa do pier aplikuje kyselina hyalurónová, aby zmenili objem a tvar. Na odstránenie vrások z okolia pier sa vykresľujú kontúry pier, čím sa docieli vyrovnanie vrások a zároveň dôjde k zvýrazneniu okrajov pier.

 

 

Hydratácia pier

Hydratácia pier a výplň pier sú dve odlišné veci. Ak máte suché, popraskané pery, problém je v nedostatočnej hydratácii, teda zavodnení organizmu. Pleť stráca pružnosť, pery červeň a nastáva suchosť. Nezbavíte sa jej výplňou kyselinou, problém je v pokožke. Vieme tomu napomôcť aplikáciou najjemnejšej kyseliny, ktorá je hydrofilná a pery vypne, preto vyzerajú hydratovanejšie. Problém s pokožkou však ostáva, treba hydratovať zvonku aj zvnútra. Hydratáciou sa označuje dodanie objemu popadnutým, vpáčeným perám, ktoré vekom strácajú pružnosť a objem, ale klientky si neželajú zväčšenie, len antiageing, prípadne pozdvihnutie kontúry v dôsledku fajčiarskych vrások. 

 

Volumizácia pier

Predovšetkým úzke pery treba postupne volumizovať. Na kontúrovanie pier a volumizáciu kyselinou HA nie sú všeobecné vzorce, dôležitý je zmysel pre detail a estetické cítenie. Ďalším levelom je chirurgické zväčšenie pier, ktoré je na rozdiel od kyseliny trvalé, nie vždy však úplne prirodzené. Krásna operácia so super efektom je lifting hornej pery.

Russian lips

Pery tvorené trendy technikou, ktorej cieľom je zdvíhať červeň pery a nepridávať neprirodzený objem. Najvhodnejšie sú pre ženy s prirodzene plnými perami. Úzke pery treba postupne volumizovať. V takýchto prípadoch odporúčame semi-russsian lips. Vyťahujeme cupid bows - srdiečko, maximálne na tri vpichy a ďalšími volumizujeme do strán. Dôležité je vyhnúť sa veľkému objemu po stranách, vtedy vznikajú sausage lips. Ak zase dopĺňame veľký objem centrálne, môže vzniknúť zobáčik. 

Priebeh zákroku

Zákroku predchádza konzultácia, pri ktorej sa s klientkou dohodneme na požiadavkách pre výsledný efekt. Zákrok zvyčajne delíme na dve aplikácie. Pri prvej aplikujeme polovicu alebo až 2/3 ampulky. Druhá aplikácia sa uskutočňuje väčšinou po dvoch týždňoch, keď sa dopichuje zvyšok materiálu. U niektorých klientok zákrok zvládneme počas jedného sedenia. Dĺžka jeho trvania je 5 - 7 minút.

Zvýšený opuch pery očakávajte hlavne ráno niekoľko prvých dní po zákroku - nie je to však žiadny extrém, ktorý by znemožňoval vykonávanie štandardných denných činností. Úplne vymiznutie opuchu a „usadenie“ materiálu nastane cca do 2 týždňov.

Oficiálne uvádzaná dĺžka efektu zväčšenia pier výplňovým materiálom je 12 mesiacov. Z našich skúsenosti vieme, že efekt sa predlžuje aj o niekoľko mesiacov, v niektorých prípadoch aj na dva roky.

 

Minimálna bolestivosť

Bolesť zákrokov je minimálna. Materiály RESTYLANE obsahujú lokálne anestetikum, ktoré okamžite po vpichu pôsobí v ošetrovanej časti pery. Prípadne, pred zákrokom nanesieme krém s obsahom lokálneho anestetika.

Kontraindikácie

Akútna vírusová, bakteriálna infekcia - herpes, alebo iná infekcia, ktorá sa vyskytuje priamo na pere. 

Contouring a zväčšenie pier, odstránenie vrások a kruhov pod očami

Nástrahy neodbornej aplikácie výplňových materiálov

Volumizácia pier, korekcia okolia pier.

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy