Zväčšenie prsníkov vlastným tukom

Autoaugmentácia

Zväčšovanie pŕs patrí medzi najžiadanejšie plastické operácie.

Neinvazívny spôsob zväčšenia prsníkov vlastným tukom umožní zväčšenie poprsia o jednu veľkosť. Výsledkom sú prirodzené a mäkké prsia. Nezanedbateľnou výhodou je, že sa jedným zákrokom môžete zbaviť aj tuku z miest, na ktorých ho nechcete. Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii, pričom na tele nevznikajú žiadne jazvy.

Pre koho je zákrok určený

Pre klienkty:

ktoré túžia po väčších prsiach, ale neželajú si silikónové implantáty,

preferujú prirodzený výsledok,

už majú silikónové implantáty, ale pozorujú ochabnutie prsníkov,

s asymetrickými prsníkmi.

 

Pozdvihnutie pŕs s implantátmi

Zákrok je vhodný aj pre klientky, ktoré majú silikónové implantáty a pozorujú pokles prsníkov. Aplikáciou vlastného tuku do hornej časti prsníkov sa prsia vyzdvihnú, získajú väčší objem a prirodzenejší vzhľad. V prípade, ak sú prsníky s implantátmi od seba ďaleko, aplikáciou vlastného tuku do konkrétnych oblastí vieme ich tvar a vzhľad vylepšiť. 

Priebeh zákroku

Autoaugmentácia je ambulantný zákrok. Podmienkou je mať k odberu dostatočné množstvo tuku, dostatočne elastickú kožu a pevné prsné svaly. Zákrok je bezbolestný vďaka kombinácii lokálneho znecitlivenia a analgosedácie. Prvým krokom je liposukcia, pri ktorej odoberieme dostatočné množstvo tukového tkaniva. Spracujeme ho a aplikujeme do požadovaných oblastí jemnou kanylkou. O niekoľko týždňov vpichy po kanyle vymiznú. 

Výsledok je viditeľný bezprostredne po zákroku. Konečný efekt sa dostaví po troch mesiacoch, kedy sa tuk v prsiach stabilizuje. Časť tuku telo vstrebe, avšak naše dokonalé prístrojové vybavenie, ktoré umožňuje spracovanie a čistenie tuku, toto množstvo minimalizuje.

Stabilnejší výsledok

Hlavným cieľom pri prenose tuku je, aby nedošlo k jeho celkovému vstrebaniu a aby sa požadovaný efekt udržal. Pri každom prenose tukových buniek sú prenášané aj významné kmeňové bunky, ktoré tuk obsahuje. Dobre spracovaný a aplikovaný tuk sa dostáva priamo do kontaktu s okolitým tkanivom a cievami, ktoré do tukových buniek prerastajú a zároveň ich vyživujú.

Zákrok je vďaka výsledkom čoraz viac vyhľadávaný. Môže za to pokrok v podobe vylepšených technológií, spôsobe aplikácie tuku, ako aj postupov pri odbere a spracovaní tuku (čistení, stabilizovaní).

Pri odbere tuku sa využíva revolučný americký prístroj Vaser 2.0 (technológia VASERLipo) a pri spracovaní tuku metóda Puregraft - kedy sa tuk obsahujúci kmeňové bunky čistí od prímesí krvi a oleja. Boli vykonané štúdie, ktoré porovnávali metódy spracovania tukov pred autoaplikáciou. Pri metóde Puregraft predstavoval žiadaný efekt 41,2%, centrifugáciou to bolo iba 31,8%. Výsledný efekt je tak výrazne väčší a stabilnejší, nakoľko telo vstrebe iba minimálne množstvo aplikovaného tuku. 

Rekonvalescencia

Zákrok je celkovo veľmi šetrný s minimálnou záťažou na ľudský organizmus. Rekonvalescencia je takmer nebolestivá a na tele nevznikajú žiadne jazvy. Zákrok trvá niekoľko hodín a  klientka odchádza po zákroku domov.

Najdôležitejšia je nutnosť nosiť dva až štyri týždne elastické pooperačné prádlo. Samozrejmosťou po zákroku je kľudový režim. Pokiaľ sa vyskytne potreba tuk doplniť, zákrok je možné zopakovať po šiestich mesiacoch.

http://eva.cas.sk/clanok/8867/plny-vystrih-mozete-mat-aj-bez-implantatov-pytate-sa-ako-tieto-triky-vyuzivaju-topmodelky

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy