ENVY PREMENY

Korekcia nosa aplikáciou kyseliny hyalurónovej @natykerny

Riešenie pre každého.

Ako to teda vyzerá v praxi a na základe čoho je možná takáto "zázračná" premena? 

Aplikačné metódy kyseliny hyalurónovej sú pre svoje široké využite a bezpečnosť čoraz populárnejšie. No tak, ako pri každom podobnom zásahu, aj tu je dôležiteé, aby zákrok realizoval skúsený odborník.

Potom sa môžete spoľahnúť, že výsledok bude podľa vašich očakávaní a navrne vám riešenia, o kotorých ste možno ani netušili (a nie v ne nedúfali).

Nenavštevujú nás však len klientky, ktoré nie sú spokojné s objemom pier či tvarom nosa. Samotným starnutím nám ubúda z kostí, ktoré poskytujú pevnú oporu celej tvári, tvár sa sploštuje a črty tváre sú menej ostré, vytvárajú sa záhyby a línie a tvár vyzerá staršie a unavene. Takže modelácia kontúr tváre je namieste aj u zrelších  dám, s ktorými bojueme s procesom starnutia. 

Ďalšou skupinou sú klienti po úrazoch, prípadne nie veľmi vydarených operáciách, keď modeláciou dokážeme skorigovať aj výraznejšie asymetrie.

Čitajte viac ...

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.