Envy Premeny

Odstránenie kruhov pod očami a vyplnenie líčok.

CONTOURING tváre je krásna a prepracovaná metóda omladenia tváre pomocou kyseliny hyalurónovej. Pri tomto zákroku dochádza k zvýrazneniu lícnych kostí, sánky a brady. Zamaskujú sa kruhy pod očami, či vykoriguje nerovnosť nosa. Výsledkom je prirodzene pôsobiaca tvár s efektom omladenia.

,,Tento zákrok som sa rozhodla podstúpiť, lebo som si všimla, že črty mojej tváre nie sú už natoľko pevné a pružné ako boli. Byť matkou dvoch detí je náročné a v dnešnej dobe zvlášť, ak chce žena dobre vyzerať a aj sa naplno venovať svojej práci a rodine. Rozhodla som sa venovať svoj čas a podstúpiť toto ošetrenie, aby moja pleť pôsobila mladšie, bola pevnejšia a pružnejšia. " rozpráva Mamička Veronika o dôvode svojho prihlásenia do premeny. 

Klientke sme odstránili kruhy pod očami špeciálnou metódou, ktorá sa využíva na citlivú oblasť očí. Vykontúrovanie tváre sme dosiahli ošetrením, pri ktorom sme do oblasti líčok aplikovali kyselinu hyalurónovú , čím došlo k zvýrazneniu lícnych kostí a celkovému sviežemu vzhľadu. Výsledky sú viditeľné okamžite a postupne sa efekt ešte rozvinie. Netreba zabúdať na dostatočný príjem vody, ktorý je po aplikácii injektovateľných materiálov veľmi dôležitý a podporuje efekt daného ošetrenia.

Súvisiace procedúry

Čitajte viac ...

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy