Envy Premeny

Odstránenie vrások a jemná volumizácia pier

Odstránenie vrások botulotoxínom patrí spolu s korekciou a volumizáciou pier k častým zákrokom. Aplikácia botulotoxínu je aj akousi prevenciou vzniku vrások. Volumizácia pier umožňuje dodať perám vhodný objem s efektom prirodzenosti.

,,Premenu som sa rozhodla podstúpiť z dôvodu veku. Pre mňa je 39 číslo veľké a to bolo dostatočnou motiváciou. Bola som prekvapená, že všetko prebiehalo rýchlo, bez problémov a nič ma nebolelo" dodáva s milým úsmevom pani Mirka a upresňuje dôvod svojho prihlásenia sa do premeny.

Klientke sa aplikoval botulotoxín do oblasti očného okolia. Mnoho žien má práve s takýmyto vráskami, ktoré nazývame "stračia nôžka" veľký problém. Ďalším problémom tejto krásnej klientky bola mimická vráska hnevu, ktorú sme rovnako odstránili aplikáciou botulotoxínu. 

Ako posledné ošetrenie sme zvolili jemnú volumzáciu pier, nakoľko mala klientka pekne krojené pery, ale úzke. Výsledkom je krásna prirodzená pera s okamžite po aplikácii kyseliny hyalurónovej s následným a postupným výraznejším efektom.

Čitajte viac ...

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy