Envy Kliniku navštevujú aj známe osobnosti spoločenského života. Našim odborníkom a kvalite služieb bezvýhradne dôverujú. 

Dominika CibulkováVÍCE

ENVY x Priveé je jedno z mojich najobľúbenejších miest v Bratislave. Pravidelne chodím na kozmetiku a na produkty z rady Brightening nedám dopustiť. 

@domicibulkova

@rutina

Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Brightening, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Hydrating
Dara RolinsVÍCE

Moja práca sa väčšinou odohráva počas víkendu, preto je pondelok deň, keď si doprajem after party podľa seba. Je to môj čas na oddych a regeneráciu a ten potrebujem dopriať aj svojej pleti. Na klinku ENVY chodím v Bratislave aj v Prahe.

@dararolins_vermi

@me time

@termolifting plus

ENVY Therapy® Express Glow, Chirurgické odstranění znaménka, bradavice nebo výrůstku, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Brightening, Termolifting plus
Ivana GaboríkVÍCE

Posledné roky bojujem s pigmentovými škvrnami, preto preferujem produkty ENVY Therapy® Brightening a rovnako aj rozjasňujúce kozmetické ošetrenia. Obzvlášť teraz, po celodennej starostlivosti o bábätko, potrebujem žiariť.

@iversanns

@rýchly pomocník

Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Brightening, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Hydrating
Michal Nemtuda VÍCE

Trápili ma kruhy pod očami. Potreboval som iba malý refresh, aby som nepôsobil unavene, ale nezmenili sa mi črty tváre. Prirodzené omladenie tváre bioremodelizáciu Profhilo® zdá sa, urobilo, presne to, čo som potreboval. 

@Profhilo®

Inovativní bioremodelace PROFHILO®
Krištof KrálikVÍCE

ENVY klinika mi otvára dvere stále k novým procedúram, o ktorých som ani nevedel, že existujú. Čím viac viem, tým viac chcem skúšať.

@kristofko

@vlasová mezoterapia

ENVY Therapy® MezoHair, Infuzní terapie vitaminem C – posilnění imunity, Testy potravinové intolerance
SmartBeautyVÍCE

Absolvovať Restylane® Skinboosters™⁣ bolo pre mňa odpoveďou na otázku, ČO dodá mojej pleti naspäť šťavnatosť? Ešte nič mi tak nerefreshlo a nehydratovalo pleť! 
Logika nepustí, žiadny krém na svete sa nedostane tam, kam mikroihličky⁣.

@skinbooster

ENVY Therapy® Vital
Zuzana BelohorcováVÍCE
Martina Horňáková VÍCE

Keď som si prvýkrát nechala aplikovať kyselinu hyalurónovú, hľadala som spoľahlivú kliniku, kde sú rovnako silné zdravotná aj estetická stránka. ENVY je v tomto smere top. Pokiaľ k tomu pristupujete s prirodzenosťou a rozumom, je to ako keď si človek učeše vlasy.

@martinahornakova

@contouring

 

Aplikace kyseliny hyaluronové, Contouring tváře, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Clearing, Zvětšení rtů, korekce okolí rtů
Lucia Šenková VÍCE

Na klinike pravidelne navštevujem dermatologickú ambulanciu a Dr. Jankovich absolútne dôverujem, robíme takú celkovú beautifikáciu tváre. A moje prsia od Dr. Tršku? Milujem ich. 

@lussimakeupartist

@pery

Aplikace kyseliny hyaluronové, Contouring tváře, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Clearing, Medicínské chemické peelingy, Odstranění mimických vrásek botulotoxinem, Zvětšení rtů, korekce okolí rtů, Zvětšení prsou implantáty
Lucia MokráňováVÍCE

Mala som prasknutý prsný implantát. Pri chirurgických zákrokoch je veľmi dôležitý výber kliniky a doktora. S ENVY a MUDr. Trškom nemôžem byť spokojnejšia, rovnako aj s celkovou starostlivosťou a prístupom personálu.   

@luciamokranova

@prasknutý prsný implantát

Zvednutí, modelace prsou, Zvětšení prsou implantáty
Denisa DvořákováVÍCE

Aby som povedala pravdu, vždy mi stačilo odlíčiť sa a ďalej som nič neriešila. S vekom sa to, samozrejme, mení a prichádzam na chuť maskám, rôznym masážnym pomôckam na prekrvenie pleti a chodím na kozmetiku do ENVY.

@denisadvorakova

@envy girl

ENVY Therapy® Express Glow, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Brightening, Termolifting
Naty KernyVÍCE
Korekciu nosa aplikáciou kyseliny HA mi vykonala Dr. Alexandra Markotánová, ktorej úplne dôverujem, aj pretože si cením jej minimalistický prístup. Aj pri mne sa riadila princípom menej je viac, resp. dodať môžeme kedykoľvek, ubrať už ťažšie. 
Aplikace kyseliny hyaluronové, Contouring tváře, ENVY Therapy® MezoHair, Plazmoterapie, Zvětšení rtů, korekce okolí rtů
Adriana NovakovVÍCE

 ENVY Therapy®  je môj absolútny love-brand, ktorý ma naučil správnej starostlivosti o moju dehydrovanú pleť. Na klinike si fantasticky oddýchnem a moja pleť mi ďakuje. 

@adrinovakov

@love brand

ENVY Therapy® Express Glow, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Brightening, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Hydrating
Vanda JandaVÍCE

Teším sa otvoreniu kliniky ENVY v Prahe. Už z Bratislavy viem, že sa vždy môžem spoľahnúť na profesionálny tím, najlepšie prístroje, ochotu a vychutnávať si tie nádherné priestory. Vždy chcem vyskúšať všetko, najmä pred eventom. 

@vandajanda

@me time

@laserová epilácia

ENVY Therapy® Express Glow, Epilace, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Hydrating, Termolifting
Alexandra GachulincováVÍCE

Dnešný trend v modelingu je jasný – v zdravom tele zdravý duch, krásna čistá pleť, kvalitná strava, pravidelný šport, dobrý spánok. Mnohé si viem zabezpečiť sama a o pleť sa mi stará klinika ENVY.

@sashagachul

Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Brightening, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Clearing, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Hydrating
Lucie JanotováVÍCE

Som jednou z najväčších fanúšičiek kliniky ENVY. Kozmetické i dermatologické ošetrenia perfektne dopĺňajú moju domácu starostlivosť. 

@lujanotova

@envy girl

ENVY Therapy® Express Glow, Kosmetické ošetření ENVY Therapy® Antiaging, Termolifting
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy