Kliniku ENVY navštevujú aj známe osobnosti spoločenského života. Našim odborníkom a kvalite služieb bezvýhradne dôverujú. 

Dominika CibulkováVIAC

ENVY x Priveé je jedno z mojich najobľúbenejších miest v Bratislave. Pravidelne chodím na kozmetiku a na produkty z rady Brightening nedám dopustiť. 

@domicibulkova

@rutina

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening, Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Dara RolinsVIAC

Moja práca sa väčšinou odohráva počas víkendu, preto je pondelok deň, keď si doprajem after party podľa seba. Je to môj čas na oddych a regeneráciu a ten potrebujem dopriať aj svojej pleti. Na klinku ENVY chodím v Bratislave aj v Prahe.

@dararolins_vermi

@me time

ENVY Therapy® Express Glow, Chirurgické odstránenie znamienka, bradavice alebo výrastku , Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening
Ivana GaboríkVIAC

Posledné roky bojujem s pigmentovými škvrnami, preto preferujem produkty ENVY Therapy® Brightening a rovnako aj rozjasňujúce kozmetické ošetrenia. Obzvlášť teraz, po celodennej starostlivosti o bábätko, potrebujem žiariť.

@iversanns

@rýchly pomocník

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening, Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Krištof KrálikVIAC

ENVY klinika mi otvára dvere stále k novým procedúram, o ktorých som ani nevedel, že existujú. Čím viac viem, tým viac chcem skúšať.

@kristofko

@vlasová mezoterapia

ENVY Therapy® MezoHair, Infúzna terapia vitamínom C – posilnenie imunity, Testy potravinovej intolerancie
Zuzana BelohorcováVIAC
Martina Horňáková VIAC

Keď som si prvýkrát nechala aplikovať kyselinu hyalurónovú, hľadala som spoľahlivú kliniku, kde sú rovnako silné zdravotná aj estetická stránka. ENVY je v tomto smere top. Pokiaľ k tomu pristupujete s prirodzenosťou a rozumom, je to ako keď si človek učeše vlasy.

@martinahornakova

@contouring

 

Aplikácie kyseliny hyalurónovej , Contouring tváre , Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Clearing, Zväčšenie pier, korekcia okolia pier
Lucia Šenková VIAC

Na klinike pravidelne navštevujem dermatologickú ambulanciu a Dr. Jankovich absolútne dôverujem, robíme takú celkovú beautifikáciu tváre. A moje prsia od Dr. Tršku? Milujem ich. 

@lussimakeupartist

@pery

Aplikácie kyseliny hyalurónovej , Contouring tváre , Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Clearing, Medicínske chemické peelingy, Odstránenie mimických vrások botulotoxínom, Zväčšenie pier, korekcia okolia pier, Zväčšenie prsníkov implantátmi
Lucia MokráňováVIAC

Mala som prasknutý prsný implantát. Pri chirurgických zákrokoch je veľmi dôležitý výber kliniky a doktora. S ENVY a MUDr. Trškom nemôžem byť spokojnejšia, rovnako aj s celkovou starostlivosťou a prístupom personálu.   

@luciamokranova

@prasknutý prsný implantát

Zdvihnutie, modelácia prsníkov, Zväčšenie prsníkov implantátmi
Denisa DvořákováVIAC

Aby som povedala pravdu, vždy mi stačilo odlíčiť sa a ďalej som nič neriešila. S vekom sa to, samozrejme, mení a prichádzam na chuť maskám, rôznym masážnym pomôckam na prekrvenie pleti a chodím na kozmetiku do ENVY.

@denisadvorakova

@envy girl

ENVY Therapy® Express Glow, Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening, Termolifting
Naty KernyVIAC
Korekciu nosa aplikáciou kyseliny HA mi vykonala Dr. Alexandra Markotánová, ktorej úplne dôverujem, aj pretože si cením jej minimalistický prístup. Aj pri mne sa riadila princípom menej je viac, resp. dodať môžeme kedykoľvek, ubrať už ťažšie. 
Aplikácie kyseliny hyalurónovej , Contouring tváre , ENVY Therapy® MezoHair, Plazmoterapia, Zväčšenie pier, korekcia okolia pier
Adriana NovakovVIAC

 ENVY Therapy®  je môj absolútny love-brand, ktorý ma naučil správnej starostlivosti o moju dehydrovanú pleť. Na klinike si fantasticky oddýchnem a moja pleť mi ďakuje. 

@adrinovakov

@love brand

ENVY Therapy® Express Glow, Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening, Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Vanda JandaVIAC

Teším sa otvoreniu kliniky ENVY v Prahe. Už z Bratislavy viem, že sa vždy môžem spoľahnúť na profesionálny tím, najlepšie prístroje, ochotu a vychutnávať si tie nádherné priestory. Vždy chcem vyskúšať všetko, najmä pred eventom. 

@vandajanda

@me time

ENVY Therapy® Express Glow, Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating, Termolifting
Alexandra GachulincováVIAC

Dnešný trend v modelingu je jasný – v zdravom tele zdravý duch, krásna čistá pleť, kvalitná strava, pravidelný šport, dobrý spánok. Mnohé si viem zabezpečiť sama a o pleť sa mi stará klinika ENVY.

@sashagachul

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening, Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Clearing, Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Vyberte si prosím
mesto Vašej pobočky