Envy Kliniku navštevujú
aj známe osobnosti spoločenského života.

Dominika CibulkováVIAC

ENVY x Priveé je jedno z mojich najobľúbenejších miest v Bratislave. Pravidelne chodím na kozmetiku a na produkty z rady Brightening nedám dopustiť. 

@domicibulkova

@rutina

Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Brightening, Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Hydrating
Dara RolinsVIAC

Moja práca sa väčšinou odohráva počas víkendu, preto je pondelok deň, keď si doprajem after party podľa seba. Je to môj čas na oddych a regeneráciu a ten potrebujem dopriať aj svojej pleti. Na klinku ENVY chodím v Bratislave aj v Prahe.

@dararolins_vermi

@me time

@termolifting plus

Envy Therapy Express Glow, Chirurgické odstránenie znamienka, bradavice alebo výrastku , Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Brightening, Termolifting plus
Ivana GaboríkVIAC

Posledné roky bojujem s pigmentovými škvrnami, preto preferujem produkty ENVY Therapy® Brightening a rovnako aj rozjasňujúce kozmetické ošetrenia. Obzvlášť teraz, po celodennej starostlivosti o bábätko, potrebujem žiariť.

@iversanns

@rýchly pomocník

Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Brightening, Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Hydrating
Michal Nemtuda VIAC

Trápili ma kruhy pod očami. Potreboval som iba malý refresh, aby som nepôsobil unavene, ale nezmenili sa mi črty tváre. Prirodzené omladenie tváre bioremodelizáciu Profhilo® zdá sa, urobilo, presne to, čo som potreboval. 

@Profhilo®

Inovatívna bioremodelácia PROFHILO®
Krištof KrálikVIAC

ENVY klinika mi otvára dvere stále k novým procedúram, o ktorých som ani nevedel, že existujú. Čím viac viem, tým viac chcem skúšať.

@kristofko

@vlasová mezoterapia

Envy Therapy MezoHair, Infúzna terapia vitamínom C – posilnenie imunity, Testy potravinovej intolerancie
SmartBeautyVIAC

Absolvovať Restylane® Skinboosters™⁣ bolo pre mňa odpoveďou na otázku, ČO dodá mojej pleti naspäť šťavnatosť? Ešte nič mi tak nerefreshlo a nehydratovalo pleť! 
Logika nepustí, žiadny krém na svete sa nedostane tam, kam mikroihličky⁣.

@skinbooster

Vital Injector (Envy Therapy Vital)
Zuzana BelohorcováVIAC
Martina Horňáková VIAC

Keď som si prvýkrát nechala aplikovať kyselinu hyalurónovú, hľadala som spoľahlivú kliniku, kde sú rovnako silné zdravotná aj estetická stránka. ENVY je v tomto smere top. Pokiaľ k tomu pristupujete s prirodzenosťou a rozumom, je to ako keď si človek učeše vlasy.

@martinahornakova

@contouring

 

Aplikácie kyseliny hyalurónovej , Contouring tváre , Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Clearing, Zväčšenie pier, korekcia okolia pier
Lucia Šenková VIAC

Na klinike pravidelne navštevujem dermatologickú ambulanciu a Dr. Jankovich absolútne dôverujem, robíme takú celkovú beautifikáciu tváre. A moje prsia od Dr. Tršku? Milujem ich. 

@lussimakeupartist

@pery

Aplikácie kyseliny hyalurónovej , Contouring tváre , Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Clearing, Medicínske chemické peelingy, Odstránenie mimických vrások botulotoxínom, Zväčšenie pier, korekcia okolia pier, Zväčšenie prsníkov implantátmi
Lucia MokráňováVIAC

Mala som prasknutý prsný implantát. Pri chirurgických zákrokoch je veľmi dôležitý výber kliniky a doktora. S ENVY a MUDr. Trškom nemôžem byť spokojnejšia, rovnako aj s celkovou starostlivosťou a prístupom personálu.   

@luciamokranova

@prasknutý prsný implantát

Zdvihnutie, modelácia prsníkov, Zväčšenie prsníkov implantátmi
Denisa DvořákováVIAC

Aby som povedala pravdu, vždy mi stačilo odlíčiť sa a ďalej som nič neriešila. S vekom sa to, samozrejme, mení a prichádzam na chuť maskám, rôznym masážnym pomôckam na prekrvenie pleti a chodím na kozmetiku do ENVY.

@denisadvorakova

@envy girl

Envy Therapy Express Glow, Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Brightening, Termolifting
Naty KernyVIAC
Korekciu nosa aplikáciou kyseliny HA mi vykonala Dr. Alexandra Markotánová, ktorej úplne dôverujem, aj pretože si cením jej minimalistický prístup. Aj pri mne sa riadila princípom menej je viac, resp. dodať môžeme kedykoľvek, ubrať už ťažšie. 
Aplikácie kyseliny hyalurónovej , Contouring tváre , Envy Therapy MezoHair, Plazmoterapia, Zväčšenie pier, korekcia okolia pier
Adriana NovakovVIAC

 ENVY Therapy®  je môj absolútny love-brand, ktorý ma naučil správnej starostlivosti o moju dehydrovanú pleť. Na klinike si fantasticky oddýchnem a moja pleť mi ďakuje. 

@adrinovakov

@love brand

Envy Therapy Express Glow, Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Brightening, Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Hydrating
Vanda JandaVIAC

Teším sa otvoreniu kliniky ENVY v Prahe. Už z Bratislavy viem, že sa vždy môžem spoľahnúť na profesionálny tím, najlepšie prístroje, ochotu a vychutnávať si tie nádherné priestory. Vždy chcem vyskúšať všetko, najmä pred eventom. 

@vandajanda

@me time

@laserová epilácia

Envy Therapy Express Glow, Epilácia , Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Hydrating, Termolifting
Alexandra GachulincováVIAC

Dnešný trend v modelingu je jasný – v zdravom tele zdravý duch, krásna čistá pleť, kvalitná strava, pravidelný šport, dobrý spánok. Mnohé si viem zabezpečiť sama a o pleť sa mi stará klinika ENVY.

@sashagachul

Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Brightening, Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Clearing, Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Hydrating
Lucie JanotováVIAC

Som jednou z najväčších fanúšičiek kliniky ENVY. Kozmetické i dermatologické ošetrenia perfektne dopĺňajú moju domácu starostlivosť. 

@lujanotova

@envy girl

Envy Therapy Express Glow, Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Antiaging, Termolifting
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy