Už 10 rokov navštevujú Kliniku ENVY aj známe osobnosti spoločenského života. Dôverujú našim špecialistom a kvalite služieb našej kliniky.

Dara RolinsspeváčkaVIAC

Naša úžasná ambasádorka Dara Rolins si nechala pred letom vyšetriť znamienka v našej novej bratislavskej pobočke Kliniky ENVY, na Antolskej ulici pani MUDr. Zuzanou Kožuchovou. 

Odstránenie znamienka, bradavice alebo výrastku chirurgicky
Adela BanášovámoderátorkaVIAC

Skvelá moderátorka Adela Banášová sa k nám prišla zrelaxovať na oddelenie kozmetiky kde absolvovala ošetrenie termolifting.

Termolifting
Jitka Klettmódna návrhárka VIAC

Sympatická návrhárka Jitka Klett si k nám príšla oddýchnuť, zregenerovať a osviežiť pleť po dlhých cestách a šnúre prehliadok v Indii a Dubaji a na oddelení kozmetiky sa zverila do rúk našej skvelej kozmetičke Oxane.

Lina MayerspeváčkaVIAC

Talentovaná speváčka Lina Mayer u nás absolvovala skrášlovacie ošetrenie OXYGENEO.

OxyGeneo
Thomas PuskailerhudobníkVIAC

Usmiatý a dobre naladený spevák Thomas Puskailer absolvoval u nás cvičenie E-FIT, po ktorom si oddýchol pri kozmetickom ošetrení Oxygeneo.

OxyGeneo
Kristína KormúthovámoderátorkaVIAC

Medzi spokojné zákazníčky našej kliniky patrí aj bývalá moderátorka Kristína Kormúthová. Kristína u nás podstúpila omladenie pleti metódou Vampire facial.

"Dlho som pátrala po estetickom zákroku, ktorý by mi pomáhal udržiavať pleť v dobrom a žiarivom stave. Počula som o vyhlásenej odborníčke a špecialistke na omladzovacie metódy Mudr. Zuzane Kožuchovej. Tak som navštívila košickú kliniku estetickej medicíny Envy. Pani doktorka Kožuchová mi odporučila Vampire metódu, ktorá prešla inováciou. Udržiava tvorbu prirodzeného kolagénu a podporuje hydratáciu. Neverila som, že ošetrenie môže byť takmer bezbolestná, no je to naozaj pravda.''

Vampire Facial Matrix
Libor Komosnýčeský módny návrhárVIAC

Známy český módny návrhár Libor Komosný sa rozhodol zatočiť s nadbytočným tukom na bruchu a bokoch pomocou metódy VaserLipo.

„Samotný zákrok prebehol úplne bez problémov a v pohode, moje bezprostredné pocity boli úplne super. Slovo liposukcia mi naháňalo strach. Keby som bol vedel, o aký jednoduchý zákrok sa jedná, podstúpil by som ho už dávno. Efekt bol viditeľný ihneď a s odstupom času sa ešte viac zvýraznil. Rád by som povzbudil aj ďalších mužov. Krása je totižto nie len ženská, ale aj mužská záležitosť,“

Viac o zákroku na vedakrasy.sk

VaserLipo - liposukcia novej generácie
Lukáš Kimličkamódny návrhár a fotograf VIAC

Módny návrhár a fotograf Lukáš Kimlička si na našej klinike nechal skontrolovať a následne odstrániť znamienka laserom.

"Bol som prekvapený ako jednoducho a rýchlo sa dá takéto vyšetrenie absolvovať. Obával som sa, že pôjde o chirurgické vyberanie, že mi zostanú jazvy po stehoch, avšak doktorka MUDr. Tatiana Hudáková mi po prezretí povedala, že dané znamienka sú len fibrómy, ktoré sa dajú okamžite odstrániť laserom. Trvalo to pár minút, na ošetrených miestach mi ostala len malá chrasta, žiadne krvácanie. Po týždni som už ani nevedel, kde mám to miesto hľadať. Všetko sa veľmi pekne zhojilo. Určite to odporúčam, je to úplne nenáročné, bezbolestné a s fantastickým výsledkom.“

Odstránenie znamienka, bradavice alebo výrastku chirurgicky
Mária Zelinovámodelka, moderátorka Fashion TVVIAC

"Do Košíc nechodím často, vždy sa zdržím maximálne deň, no tento čas rozhodne využijem efektívne a príjemne a to v klinike Envy. Pod svoje krídla si ma zobrala MUDr. Zuzana Kožuchová a som maximálne spokojná. Podstúpila som fotoomladenie 4D a výsledok som cítila okamžite. Napnutá, vyhladená a zdravo vyzerajúca pokožka. Odporúčam!" 

Laserový peeling pleti
Janka Mutňanskámoderátorka Fashion TVVIAC

„Na klinike ENVY som si dala odstrániť laserom cievky, ktoré ma trápili už dlhší čas. Mnohí moji známi už kliniku navštívili a boli veľmi spokojní, z toho dôvodu som ju chcela vyskúšať aj ja a neváhala som sa vybrať až do Košíc. S výsledkom som bola veľmi spokojná, dostavil sa okamžite ;). Pán doktor MUDr. Mahdi Nasab ma o všetkom poučil a bol veľmi ústretový. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu, pretože premýšľam o ďalšom estetickom zákroku!“

Odstraňovanie cievok
Miroslava Luberdovámodelka, moderátorka TV JOJVIAC

„Aj keď je v Bratislave veľa kliník estetickej medicíny, využívam iba Envy. To z praktického dôvodu. Úplne im dôverujem. Vždy keď ku nim prídem, nikto neviem, čo absolvujem, ale pani doktorka Zuzana Kožuchová mi naordinuje čo je treba. Pre mňa najlepšou referenciou je práve to, že na mne nikto žiadne úpravy nevidí. Starajú sa mi, ako o tvár, tak aj o telo. Som zástanca zdravého životného štýlu a Envy mi úplne vyhovuje, pretože u nich cítim prirodzenosť.“

Epilácia diódovým laserom
POLEMICslovenská hudobná skupinaVIAC
Braňo alias “Bejzo“ spolu s daľšimi členmi skupiny Polemic - prijali pozvanie na návštevu kliniky estetickej medicíny Envy v Košiciach. "Bejzo" absolvoval ošetrenie pleti fotorejuvenizáciu. 
Fotorejuvenizácia - rýchle riešenie pre krásnu pleť
Andrea Tatarkováprvá Vicemiss Československo 1991, podnikateľkaVIAC

„Kliniku ENVY môžem jednoznačne odporučiť, krásne prostredie, príjemný personál, ale v prvom rade skvelí odborníci. Špeciálne doktorka MUDr. Zuzka Kožuchová, ktorej maximálne dôverujem. Vyskúšala som zatiaľ mezolift a rádiofrekvenciu. Páči sa mi, že po týchto ošetreniach vidím okamžite výsledok.“

Termolifting
Renáta TokárováMrs. Globe SR 2009VIAC

“Do Košíc to nemám ďaleko, no väčšinou tam zájdem len na nákupy. Tentokrát bol však dôvod mojej cesty iný, navštívila som kliniku estetickej medicíny Envy a vyskúšala som ošetrenie Vital injektor. Ujal sa ma MUDr. Mahdi Nasab, ktorému ako skúsenému odborníkovi plne dôverujem. S výsledkom som veľmi spokojná, rozdiel som cítila už na druhý deň. Moja pleť je akoby napitá, vypnutá, svieža a plná života. Ďakujem celému skvelému kolektívu, verím, že kliniku Envy budem navštevovať častejšie.”

ENVY Therapy® Vital
Petra PolnišováherečkaVIAC

Na ošetrenie dermakozmetikou Renlive k našej odborníčke a poradkyni v starostlivosti o pleť, Vlaďke Hudákovej, zavítala známa herečka, Petra Polnišová. Teší nás jej spokojný úsmev ako aj všetky vysmiate tváre našich klientov a pacientov !

ENVY Therapy® kozmetické ošetrenia filozofia
Fero Mikloškomódny návrhárVIAC

Módny návrhár Fero Mikloško u MUDr. Zuzany Kožúchovej na našej klinike podstúpil Ultherapiu.

Ulthera
Silvia ProcházkováMiss Universe 2014VIAC

Miss Universe 2014 Silvia Procházková na epilácii laserom Lightsheer Duet.

Epilácia diódovým laserom
Zoli Sallaičlen skupiny NO NAMEVIAC

Zoli Sallai zo skupiny NO NAME si dal na oddelení dermatológie skontrolovať znamienka u MUDr. Zuzany Kožuchovej.

EVELYNkomička Eva KramerováVIAC

Presne 1.apríla nás navštívila komička EVELYN - Eva Kramerová. Zrelaxovala pri úžasnom pleťovom ošetrení – Oxygeneo.

OxyGeneo
Milan Švingálmódny návrhárVIAC

Energický módny návrhár navštívil našu kliniku a podstúpil ošetrenie  Vital injector- mezolift . Okamžitá hydratácia a sviežosť pleti je zaručená. 

ENVY Therapy® Vital
Tomáš PalonderherecVIAC

Šarmantný herec podľahol na chvíľku čaru nášho E- fitu, kde si doplnil energiu a endorfíny. 

Natália Lenártováprofesionálna fitneskaVIAC

Majsterka sveta vo fitness a profesionálna fitneska sa pravidelne pred súťažou dostáva do formy, aj vďaka skvelému pleťovému ošetreniu Termoliftng.

Termolifting
Rasťo Holubec a Ferko MikloškoVIAC

 Uznávaný módny návrhár sa netají, že pri každej návšteve Košíc ide relaxovať na kliniku ENVY. Ani Ferkov obchodný partner Rasťo Holubec nevynechá príležitosť navštíviť našu kliniku počas cesty na východ Slovenska. 

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.