Kliniku ENVY navštevujú aj známe osobnosti spoločenského života. Našim odborníkom a kvalite služieb bezvýhradne dôverujú. 

Dominika CibulkovátenistkaVIAC

ENVY Therapy® patrí medzi kozmetické must-haves u Domi doma. Taktiež pravidelne navštevuje kozmetické ošetrenia, lebo vie, že to ide ruka v ruke s domácou starostlivosťou.

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Ivana Gaboriktanečníčka, co-owner kattivaVIAC

" Včera večer som si ešte dopriala dalsie rozmaznavanie v podobe 70min hydratácie mojej pleti s ručnou masážou. Po pobyte na horach kde je vzduch suchy sa to odrazilo aj na mojej pokozke a produkty na doma, ktore puzivam nestacili. Aaaa kedze sa blizi Ples v opere, tak som sa objednala do @envytherapy aby mi ju trosku rozziarili. 
Ich produkty obsahuju napr. extrakt z orchidey, jojobovy olej, kyselinu hyaluronovu, mandlovy olej, med atd... cize su vhodne aj pre tehu, obsahuju 94% organickych zloziek. Taaakze ziadne GMO, farbiva, parfumy a ani toxiny"

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Clearing Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Adriana Novakovmodelka, joga inštruktorkaVIAC

Adriana je tvárou ENVY Therpy®, práve preto okrem domácej starostlivosti pravidelne absolvuje "relaxačné" kozmetické ošetrenia pri ktorých si môže príjemne oddýchnuť ona aj jej pleť.

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Dara RolinsspeváčkaVIAC

Naša ambasádorka Dara si nechala pred letom vyšetriť znamienka v bratislavskej pobočke kliniky ENVY, na Antolskej ulici. Zverila sa MUDr. Zuzane Kožuchovej. 

Chirurgické odstránenie znamienka, bradavice alebo výrastku
Barbora FranekováCEO Top Fashion magazin, Miss SlovenskoVIAC

Barbie vie, že starostlivosť o pleť je veľmi dôležitá, preto navštevuje kozmetické ošetrenia, ktoré po konzultácii s našou kozmetičkou stále vyberú presne na mieru.

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Petra FicováfotografkaVIAC

Petra navševuje našu bratislavskú pobočku na pravidelné kozmetické ošetrenia presne podľa potrieb jej pleti.

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Simona BrnováMiss SlovenskoVIAC

"Chcela by som sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s @envytherapy a ich úžasnými produktami. Nedám dopustiť na čistiace produkty, Clearing serum a Hydrating cream. Moju večernú rutinu som doplnila o unikátny vitamín C #vitaboost
O ich maskách ani netreba písať lebo to keď raz vyskúšate pochopíte. Výsledok je úžasný! Ďakujem @envyklinika za #skinbooster, ktorý obľubuje napríklad aj @sharonstone

Simona si okrem kozmetických ošetrení a domácej starostlivosti ENVY Therapy® pochvaľuje aj výsledky Skinbooster ošetrenia, ktoré absolvovala na našej pobočke na Antolskej s Dr. Šimbochovou.

Skinboosters By Sharon Stone
Alexandra Gachulincovámodelka, tv personalityVIAC

"A preto som si vybrala @envyklinika  nielenze sa o vas postaraju prijemni ludia, profici, o priestore pomlčím - ten je ze dovi dopo wooow, ale tie vysledky su poznat uz po jednom treatmente ! Maju uzasne portfolio kozmetiky - prirodne, vonave a hlavne - ÚČINNÉ ! "

Sasha sa veľmi rada príde oddýchnuť na kozmetické ošetrenie, je to relax a zároveň sa pleti dožičí toho čo práve potrebuje.

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Clearing Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Jana KurilákovánávrhárkaVIAC

"Vdaka komplexnej starostlivosti @envytherapy mam aj ja #pletakodokaz.."

Janka okrem domáceho používania ENVY Therapy®️ produktov, absolvuje aj kozmetické ošetrenia podľa potrieb jej pleti.

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Antiaging Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Adriana Špronglovámoderátorka, jóga inštruktorkaVIAC

Adriana pravidelne navštevuje naše ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenia, pri ktorých si stále príjemne oddýchne.

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Sisa KrinfluencerkaVIAC

"Jednou z prvych @envytherapy veci, ktore som pred 3m zacala pouzivat je hydratacne serum. Paci sa mi jeho konzistencia, aku ma [ne]vonu, ako sa vpije a aku plet zanecha. Oplati sa vyskusat!"

Sisa okrem používania ENVY Therapy® u nás podstúpila aj kozmetické ošetrenie podľa potrieb jej pleti, ktoré vopred odkonzultovala s našou kozmetičkou.

Kristína Činčurovámodelka, miss slovenskoVIAC

" Ďakujem pani doktorke MUDr. Eve Šimbochovej v @envyklinika ❤️ kde podstúpila som mezoterapiu ENVY THERAPY® Hydrating pre suchú a dehydratovanú pleť . Ešte nikdy som so svojou pleťou takto nebola spokojná, ĎAKUJEM ❤️"

Kristína taktiež pravidelne navševuje naše ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenia.

ENVY Therapy® Medicínske mezoterapie Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating
Naty KernyinfluencerkaVIAC
"Za posledné týždne som sa do @envyklinika nachodila ako na klavír, taký klavír pri ktorom si dokážem oddýchnuť, zlepšiť si náladu, zdravie aj vzhľad :). Neskutočne ma baví vám opisovať ozdravujúce a skrášľujúce procedúry ktoré podstupujem, debatovať s vami o podobných skúsenostiach a posúvať Vám úprimné recenzie. Dnes však nechcem písať o ničom konkrétnom, len malý reminder. Tá najlepšia investícia v živote je tá do seba. Self-care isn’t selfish. "
Naty si u nás po konzultácii s Dr.Markotánovou vyskúšala vlasovú mezoterapiu a plazmoterapiu.
ENVY Therapy® MezoHair Plazmoterapia
Natália Lenártováprofesionálna fitneskaVIAC

Natália sa pravidelne pred súťažou dostáva do formy aj vďaka skvelému pleťovému ošetreniu Termolifting.

Termolifting
Tomáš PalonderherecVIAC

Tomáš podľahol čaru E- fitu, pri ktorom si doplnil energiu a endorfíny. 

Rasťo Holubec a Ferko MikloškoVIAC

Fero je náš stabilný klient a ani jeho obchodný partner Rasťo nevynechá príležitosť navštíviť našu kliniku počas cesty na východ Slovenska. 

Milan Švingálmódny návrhárVIAC

Milan podstúpil ošetrenie Vital injector- mezolift. Okamžitá hydratácia a sviežosť pleti je zaručená. 

ENVY Therapy® Vital
EVELYNkomička Eva KramerováVIAC

Eva zrelaxovala pri pleťovom ošetrení Oxygeneo.

OxyGeneo
Zoli Sallaičlen skupiny NO NAMEVIAC

Zoli si dal skontrolovať znamienka u MUDr. Zuzany Kožuchovej.

Silvia ProcházkováMiss Universe 2014VIAC

Silvia na epilácii laserom Lightsheer Duet.

Epilácia diódovým laserom
Fero Mikloškomódny návrhárVIAC

Fero u MUDr. Zuzany Kožuchovej podstúpil Ultherapiu.

Ultrazvuková terapia
Petra PolnišováherečkaVIAC

Petra si užila pleťové ošetrenie dermakozmetikou Renlive.

ENVY Therapy® kozmetické ošetrenia filozofia
Renáta TokárováMrs. Globe SR 2009VIAC

“Do Košíc to nemám ďaleko, no väčšinou tam zájdem len na nákupy. Tentokrát bol však dôvod mojej cesty iný, navštívila som kliniku estetickej medicíny Envy a vyskúšala som ošetrenie Vital injektor. S výsledkom som veľmi spokojná, rozdiel som cítila už na druhý deň. Moja pleť je akoby napitá, vypnutá, svieža a plná života. Ďakujem celému skvelému kolektívu, verím, že kliniku Envy budem navštevovať častejšie.”

ENVY Therapy® Vital
Andrea Tatarkováprvá vicemiss Československo 1991, podnikateľkaVIAC

„Kliniku ENVY môžem jednoznačne odporučiť, krásne prostredie, príjemný personál, ale v prvom rade skvelí odborníci. Špeciálne MUDr. Zuzka Kožuchová, ktorej maximálne dôverujem. Vyskúšala som zatiaľ mezolift a rádiofrekvenciu. Páči sa mi, že po týchto ošetreniach vidím okamžite výsledok.“

Termolifting
POLEMICslovenská hudobná skupinaVIAC
Braňo alias Bejzo absolvoval ošetrenie pleti fotorejuvenizáciu. 
Fotorejuvenizácia - rýchle riešenie pre krásnu pleť
Miroslava Luberdovámodelka,nutričná špecialistkaVIAC

„Aj keď je v Bratislave veľa kliník estetickej medicíny, využívam iba služby Envy. Úplne im dôverujem. MUDr. Zuzana Kožuchová mi naordinuje čo je treba. Pre mňa najlepšou referenciou je práve to, že na mne nikto žiadne úpravy nevidí. Starajú sa mi o tvár, aj o telo. Som zástankyňou zdravého životného štýlu a Envy mi úplne vyhovuje, pretože u nich cítim prirodzenosť.“

Epilácia diódovým laserom
Jana Mutňanskáfashion redaktorka VIAC

„Na klinike ENVY som si dala odstrániť laserom cievky, ktoré ma trápili už dlhší čas. S výsledkom som bola veľmi spokojná, dostavil sa okamžite. MUDr. Mahdi Nasab ma o všetkom poučil a bol veľmi ústretový. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu, pretože premýšľam o ďalšom estetickom zákroku!“

Odstraňovanie cievok
Mária Zelinovámodelka, moderátorkaVIAC

"Do Košíc nechodím často, vždy sa zdržím maximálne deň, no tento čas rozhodne využijem efektívne a príjemne a to v klinike Envy. Pod svoje krídla si ma zobrala MUDr. Zuzana Kožuchová a som maximálne spokojná. Podstúpila som fotoomladenie 4D a výsledok som cítila okamžite. Napnutá, vyhladená a zdravo vyzerajúca pokožka. Odporúčam!" 

Laserový peeling pleti
Lukáš Kimličkamódny návrhár a fotograf VIAC

Lukáš si nechal skontrolovať a následne odstrániť znamienka laserom.

"Bol som prekvapený ako jednoducho a rýchlo sa dá takéto vyšetrenie absolvovať. Obával som sa, že pôjde o chirurgické vyberanie, že mi zostanú jazvy po stehoch, avšak doktorka MUDr. Tatiana Hudáková mi po prezretí povedala, že dané znamienka sú len fibrómy, ktoré sa dajú okamžite odstrániť laserom. Trvalo to pár minút, na ošetrených miestach mi ostala len malá chrasta, žiadne krvácanie. Po týždni som už ani nevedel, kde mám to miesto hľadať. Všetko sa veľmi pekne zhojilo. Určite to odporúčam, je to úplne nenáročné, bezbolestné a s fantastickým výsledkom.“

Chirurgické odstránenie znamienka, bradavice alebo výrastku
Libor Komosnýmódny návrhárVIAC

Libor sa rozhodol zatočiť s nadbytočným tukom na bruchu a bokoch pomocou metódy VaserLipo.

„Samotný zákrok bol úplne bez problémov a v pohode, moje bezprostredné pocity boli úplne super. Slovo liposukcia mi naháňalo strach. Keby som bol vedel, o aký jednoduchý zákrok sa jedná, podstúpil by som ho už dávno. Efekt bol viditeľný ihneď a s odstupom času sa ešte viac zvýraznil. Rád by som povzbudil aj ďalších mužov. Krása je totižto nie len ženská, ale aj mužská záležitosť.“

Viac o zákroku na vedakrasy.sk

VaserLipo - liposukcia novej generácie
Thomas PuskailerhudobníkVIAC

Thomas vyskúšal cvičenie E-FIT, po ktorom si oddýchol pri kozmetickom ošetrení Oxygeneo.

OxyGeneo
Lina MayerspeváčkaVIAC

Lina absolvovala skrášlovacie ošetrenie OXYGENEO.

OxyGeneo
Jitka Klettmódna návrhárka VIAC

Jitka si príšla oddýchnuť, zregenerovať a osviežiť pleť po dlhých cestách a šnúre prehliadok v Indii a Dubaji. Zverila sa do rúk našej skvelej kozmetičke Oxane.

Adela BanášovámoderátorkaVIAC

Adela si prišla oddýchnuť a zrevitalizovať pleť. Jej obľúbené kozmetické ošetrenie je termolifting.

Termolifting

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.