Už 10 rokov navštevujú kliniku ENVY aj známe osobnosti spoločenského života. Našim odborníkom a kvalite služieb bezvýhradne dôverujú. 

Dara RolinsspeváčkaMORE

Naša ambasádorka Dara si nechala pred letom vyšetriť znamienka v bratislavskej pobočke kliniky ENVY, na Antolskej ulici. Zverila sa MUDr. Zuzane Kožuchovej. 

Removal of birthmarks, warts or growths
Adela BanášovámoderátorkaMORE

Adela si prišla oddýchnuť a zrevitalizovať pleť. Jej obľúbené kozmetické ošetrenie je termolifting.

Radiofrequency lifting
Jitka Klettmódna návrhárka MORE

Jitka si príšla oddýchnuť, zregenerovať a osviežiť pleť po dlhých cestách a šnúre prehliadok v Indii a Dubaji. Zverila sa do rúk našej skvelej kozmetičke Oxane.

Lina MayerspeváčkaMORE

Lina absolvovala skrášlovacie ošetrenie OXYGENEO.

OxyGeneo
Thomas PuskailerhudobníkMORE

Thomas vyskúšal cvičenie E-FIT, po ktorom si oddýchol pri kozmetickom ošetrení Oxygeneo.

OxyGeneo
Kristína KormúthovápodnikateľkaMORE

Kristína podstúpila omladenie pleti.

"Dlho som pátrala po estetickom zákroku, ktorý by mi pomáhal udržiavať pleť v dobrom a žiarivom stave. Počula som o špecialistke na omladzovacie metódy Mudr. Zuzane Kožuchovej. Pani doktorka mi odporučila Vampire metódu, ktorá prešla inováciou. Udržiava tvorbu prirodzeného kolagénu a podporuje hydratáciu. Neverila som, že ošetrenie môže byť takmer bezbolestná, no je to naozaj pravda."

Vampire Facial Matrix
Libor Komosnýmódny návrhárMORE

Libor sa rozhodol zatočiť s nadbytočným tukom na bruchu a bokoch pomocou metódy VaserLipo.

„Samotný zákrok bol úplne bez problémov a v pohode, moje bezprostredné pocity boli úplne super. Slovo liposukcia mi naháňalo strach. Keby som bol vedel, o aký jednoduchý zákrok sa jedná, podstúpil by som ho už dávno. Efekt bol viditeľný ihneď a s odstupom času sa ešte viac zvýraznil. Rád by som povzbudil aj ďalších mužov. Krása je totižto nie len ženská, ale aj mužská záležitosť.“

Viac o zákroku na vedakrasy.sk

LIPOSUCTION OF A NEW GENERATION — VASER Lipo®
Lukáš Kimličkamódny návrhár a fotograf MORE

Lukáš si nechal skontrolovať a následne odstrániť znamienka laserom.

"Bol som prekvapený ako jednoducho a rýchlo sa dá takéto vyšetrenie absolvovať. Obával som sa, že pôjde o chirurgické vyberanie, že mi zostanú jazvy po stehoch, avšak doktorka MUDr. Tatiana Hudáková mi po prezretí povedala, že dané znamienka sú len fibrómy, ktoré sa dajú okamžite odstrániť laserom. Trvalo to pár minút, na ošetrených miestach mi ostala len malá chrasta, žiadne krvácanie. Po týždni som už ani nevedel, kde mám to miesto hľadať. Všetko sa veľmi pekne zhojilo. Určite to odporúčam, je to úplne nenáročné, bezbolestné a s fantastickým výsledkom.“

Removal of birthmarks, warts or growths
Mária Zelinovámodelka, moderátorka Fashion TVMORE

"Do Košíc nechodím často, vždy sa zdržím maximálne deň, no tento čas rozhodne využijem efektívne a príjemne a to v klinike Envy. Pod svoje krídla si ma zobrala MUDr. Zuzana Kožuchová a som maximálne spokojná. Podstúpila som fotoomladenie 4D a výsledok som cítila okamžite. Napnutá, vyhladená a zdravo vyzerajúca pokožka. Odporúčam!" 

Laser skin peeling
Jana Mutňanskáfashion redaktorka MORE

„Na klinike ENVY som si dala odstrániť laserom cievky, ktoré ma trápili už dlhší čas. S výsledkom som bola veľmi spokojná, dostavil sa okamžite. MUDr. Mahdi Nasab ma o všetkom poučil a bol veľmi ústretový. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu, pretože premýšľam o ďalšom estetickom zákroku!“

Vessel removal
Miroslava Luberdovámodelka, moderátorka TV JOJMORE

„Aj keď je v Bratislave veľa kliník estetickej medicíny, využívam iba služby Envy. Úplne im dôverujem. MUDr. Zuzana Kožuchová mi naordinuje čo je treba. Pre mňa najlepšou referenciou je práve to, že na mne nikto žiadne úpravy nevidí. Starajú sa mi o tvár, aj o telo. Som zástankyňou zdravého životného štýlu a Envy mi úplne vyhovuje, pretože u nich cítim prirodzenosť.“

Laser hair removal Light Sheer Duet
POLEMICslovenská hudobná skupinaMORE
Braňo alias Bejzo absolvoval ošetrenie pleti fotorejuvenizáciu. 
FOTOREJUVENATION
Andrea Tatarkováprvá vicemiss Československo 1991, podnikateľkaMORE

„Kliniku ENVY môžem jednoznačne odporučiť, krásne prostredie, príjemný personál, ale v prvom rade skvelí odborníci. Špeciálne MUDr. Zuzka Kožuchová, ktorej maximálne dôverujem. Vyskúšala som zatiaľ mezolift a rádiofrekvenciu. Páči sa mi, že po týchto ošetreniach vidím okamžite výsledok.“

Radiofrequency lifting
Renáta TokárováMrs. Globe SR 2009MORE

“Do Košíc to nemám ďaleko, no väčšinou tam zájdem len na nákupy. Tentokrát bol však dôvod mojej cesty iný, navštívila som kliniku estetickej medicíny Envy a vyskúšala som ošetrenie Vital injektor. S výsledkom som veľmi spokojná, rozdiel som cítila už na druhý deň. Moja pleť je akoby napitá, vypnutá, svieža a plná života. Ďakujem celému skvelému kolektívu, verím, že kliniku Envy budem navštevovať častejšie.”

ENVY Therapy® Vital
Petra PolnišováherečkaMORE

Petra si užila pleťové ošetrenie dermakozmetikou Renlive.

RENLIVE Protocol
Fero Mikloškomódny návrhárMORE

Fero u MUDr. Zuzany Kožuchovej podstúpil Ultherapiu.

Ultherapy
Silvia ProcházkováMiss Universe 2014MORE

Silvia na epilácii laserom Lightsheer Duet.

Laser hair removal Light Sheer Duet
Zoli Sallaičlen skupiny NO NAMEMORE

Zoli si dal skontrolovať znamienka u MUDr. Zuzany Kožuchovej.

EVELYNkomička Eva KramerováMORE

Eva zrelaxovala pri pleťovom ošetrení Oxygeneo.

OxyGeneo
Milan Švingálmódny návrhárMORE

Milan podstúpil ošetrenie Vital injector- mezolift. Okamžitá hydratácia a sviežosť pleti je zaručená. 

ENVY Therapy® Vital
Tomáš PalonderherecMORE

Tomáš podľahol čaru E- fitu, pri ktorom si doplnil energiu a endorfíny. 

Natália Lenártováprofesionálna fitneskaMORE

Natália sa pravidelne pred súťažou dostáva do formy aj vďaka skvelému pleťovému ošetreniu Termolifting.

Radiofrequency lifting
Rasťo Holubec a Ferko MikloškoMORE

Fero je náš stabilný klient a ani jeho obchodný partner Rasťo nevynechá príležitosť navštíviť našu kliniku počas cesty na východ Slovenska. 

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.