For more than 10 years, some of the more famous people have been visiting ENVY, as they value our professionals and the quality we provide.

 

Dominika CibulkovátenistkaMORE

ENVY Therapy® patrí medzi kozmetické must-haves u Domi doma. Taktiež pravidelne navštevuje kozmetické ošetrenia, lebo vie, že to ide ruka v ruke s domácou starostlivosťou.

BIODINAMIC Treatment HYDRA Treatment
Ivana Gaboriktanečníčka, co-owner kattivaMORE

" Včera večer som si ešte dopriala dalsie rozmaznavanie v podobe 70min hydratácie mojej pleti s ručnou masážou. Po pobyte na horach kde je vzduch suchy sa to odrazilo aj na mojej pokozke a produkty na doma, ktore puzivam nestacili. Aaaa kedze sa blizi Ples v opere, tak som sa objednala do @envytherapy aby mi ju trosku rozziarili. 
Ich produkty obsahuju napr. extrakt z orchidey, jojobovy olej, kyselinu hyaluronovu, mandlovy olej, med atd... cize su vhodne aj pre tehu, obsahuju 94% organickych zloziek. Taaakze ziadne GMO, farbiva, parfumy a ani toxiny"

BIODINAMIC Treatment OILY SKIN Treatment HYDRA Treatment
Adriana Novakovmodelka, joga inštruktorkaMORE

Adriana je tvárou ENVY Therpy®, práve preto okrem domácej starostlivosti pravidelne absolvuje "relaxačné" kozmetické ošetrenia pri ktorých si môže príjemne oddýchnuť ona aj jej pleť.

BIODINAMIC Treatment HYDRA Treatment
Dara RolinsSingerMORE

Dara is our ambassador. Last summer she had her birthmarks checked at our Bratislava branch. She was treated by MUDr. Zuzana Kožuchová.

Removal of birthmarks, warts or growths
Barbora FranekováCEO Top Fashion magazin, Miss SlovenskoMORE

Barbie vie, že starostlivosť o pleť je veľmi dôležitá, preto navštevuje kozmetické ošetrenia, ktoré po konzultácii s našou kozmetičkou stále vyberú presne na mieru.

BIODINAMIC Treatment HYDRA Treatment
Petra FicováfotografkaMORE

Petra navševuje našu bratislavskú pobočku na pravidelné kozmetické ošetrenia presne podľa potrieb jej pleti.

BIODINAMIC Treatment HYDRA Treatment
Simona BrnováMiss SlovenskoMORE

"Chcela by som sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s @envytherapy a ich úžasnými produktami. Nedám dopustiť na čistiace produkty, Clearing serum a Hydrating cream. Moju večernú rutinu som doplnila o unikátny vitamín C #vitaboost
O ich maskách ani netreba písať lebo to keď raz vyskúšate pochopíte. Výsledok je úžasný! Ďakujem @envyklinika za #skinbooster, ktorý obľubuje napríklad aj @sharonstone

Simona si okrem kozmetických ošetrení a domácej starostlivosti ENVY Therapy® pochvaľuje aj výsledky Skinbooster ošetrenia, ktoré absolvovala na našej pobočke na Antolskej s Dr. Šimbochovou.

Skinboosters By Sharon Stone
Alexandra Gachulincovámodelka, tv personalityMORE

"A preto som si vybrala @envyklinika  nielenze sa o vas postaraju prijemni ludia, profici, o priestore pomlčím - ten je ze dovi dopo wooow, ale tie vysledky su poznat uz po jednom treatmente ! Maju uzasne portfolio kozmetiky - prirodne, vonave a hlavne - ÚČINNÉ ! "

Sasha sa veľmi rada príde oddýchnuť na kozmetické ošetrenie, je to relax a zároveň sa pleti dožičí toho čo práve potrebuje.

BIODINAMIC Treatment OILY SKIN Treatment HYDRA Treatment
Jana KurilákovánávrhárkaMORE

"Vdaka komplexnej starostlivosti @envytherapy mam aj ja #pletakodokaz.."

Janka okrem domáceho používania ENVY Therapy®️ produktov, absolvuje aj kozmetické ošetrenia podľa potrieb jej pleti.

BOTOWHITE Treatment BIODINAMIC Treatment HYDRA Treatment
Adriana Špronglovámoderátorka, jóga inštruktorkaMORE

Adriana pravidelne navštevuje naše ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenia, pri ktorých si stále príjemne oddýchne.

BIODINAMIC Treatment HYDRA Treatment
Sisa KrinfluencerkaMORE

"Jednou z prvych @envytherapy veci, ktore som pred 3m zacala pouzivat je hydratacne serum. Paci sa mi jeho konzistencia, aku ma [ne]vonu, ako sa vpije a aku plet zanecha. Oplati sa vyskusat!"

Sisa okrem používania ENVY Therapy® u nás podstúpila aj kozmetické ošetrenie podľa potrieb jej pleti, ktoré vopred odkonzultovala s našou kozmetičkou.

Kristína Činčurovámodelka, miss slovenskoMORE

" Ďakujem pani doktorke MUDr. Eve Šimbochovej v @envyklinika ❤️ kde podstúpila som mezoterapiu ENVY THERAPY® Hydrating pre suchú a dehydratovanú pleť . Ešte nikdy som so svojou pleťou takto nebola spokojná, ĎAKUJEM ❤️"

Kristína taktiež pravidelne navševuje naše ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenia.

Mesotherapy BIODINAMIC Treatment HYDRA Treatment
Naty KernyinfluencerkaMORE
"Za posledné týždne som sa do @envyklinika nachodila ako na klavír, taký klavír pri ktorom si dokážem oddýchnuť, zlepšiť si náladu, zdravie aj vzhľad :). Neskutočne ma baví vám opisovať ozdravujúce a skrášľujúce procedúry ktoré podstupujem, debatovať s vami o podobných skúsenostiach a posúvať Vám úprimné recenzie. Dnes však nechcem písať o ničom konkrétnom, len malý reminder. Tá najlepšia investícia v živote je tá do seba. Self-care isn’t selfish. "
Naty si u nás po konzultácii s Dr.Markotánovou vyskúšala vlasovú mezoterapiu a plazmoterapiu.
ENVY Therapy® MezoHair Plasmotherapy
Natália LenártováProfessional FitnessMORE

Before every competition, Natália needs to get into shape and our Thermolifting skin treatment helps her achieve just that.

Radiofrequency lifting
Tomáš PalonderActor, SingerMORE

Tomáš discovered the magic of E-Fit to recover some of his energy and endorphins.

Rasťo Holubec a Ferko MikloškoFashion Designer and his PR ManagerMORE

Fero is one of our famous regulars and his business partner never misses out on a chance to visit our clinic when in the east of Slovakia.

Milan ŠvingálFashion DesignerMORE

Milan underwent the Mesolift Vital Injector treatment. Immediate hydration and skin freshness in guaranteed.

ENVY Therapy® Vital
EVELYNComic, EntertainerMORE

Evelyn chose the relaxing OxyGeneo skin treatment.

OxyGeneo
Zoli SallaiMember of Music Band NO NAMEMORE

Zoli had his birthmarks checked by MUDr. Zuzana Kožuchová.

Silvia ProcházkováMiss Universe 2014MORE

Silvia went for the Lightsheer Duet laser epilation.

Laser hair removal Light Sheer Duet
Fero MikloškoFashion DesignerMORE

Fero underwent ultherapy with Dr. Zuzana Kožuchová.

Ultherapy
Petra PolnišováActressMORE

Petra underwent the Renlive dermacosmetics skin treatment.

ENVY Therapy® Cosmetic Treatments
Renáta TokárováMrs. Globe Slovakia 2009MORE

"The city of Košice is not that far but I usually only go shopping there. This time, however, I visited ENVY and tried the Vital Injector treatment. I am very pleased with the results, as I could see them the day after. My skin is just a lot tighter, fresher and livelier. Thank you to the whole team and I hope to come to Envy more often."

ENVY Therapy® Vital
Andrea TatarkováFirst Vicemiss of Czechoslovakia 1991, BusinesswomanMORE

"I can only recommend ENVY. The place is great and the team are very friendly, but most of all, they are first class professionals. I completely trust MUDr. Zuzana Kožuchová. So far I’ve tried mesolift and radiofrequency. What I like is, that I get to see the result immediately after the treatment."

Radiofrequency lifting
POLEMICMusic BandMORE

Braňo (a.k.a. Bejzo) underwent skin photorejuvenisation.

FOTOREJUVENATION
Miroslava LuberdováModel, Nutrition SpecialistMORE

"There are many aesthetic medicine clinics in Bratislava, but I only ever go to ENVY as I trust them completely. MUDr. Zuzana Kožuchová always knows what’s best for me. The best reference for me is that no one can ever tell I had any treatment at all. They take care of my face and body. I try to live a healthy life and Envy is just perfect for me, as they focus on a natural look, too."

Laser hair removal Light Sheer Duet
Jana MutňanskáFashion ReporterMORE

"Visible blood vessels were a bit of a problem for me for quite some time so I had them removed. I am very pleased with the result as it was visible immediately. MUDr. Mahdi Nasab always explained everything to me and was very outgoing. I am very much looking forward to my next visit!"

Vessel removal
Mária ZelinováModel, ModeratorMORE

“I don’t visit Košice too often and I always only stay for a single day but I try to use my time effectively and spend it at Envy Clinic. I am very excited with the job MUDr. Zuzana Kožuchová has done so far. I’ve had 4D photoreinvigoration and could see the results straight away. My skin was smooth, tight and healthy. I can only recommend ENVY."

Laser skin peeling
Lukáš KimličkaFashion Designer and PhotographerMORE

Lukás had his birthmarks checked and then removed with a laser.

“I was surprised by how simple and quick the treatment is. I was worried it would involve surgical removal, that I’d have stitches and then scars. But after having a look, MUDr. Tatiana Hudáková told me the birthmarks are just fibroma and can be removed using a laser. It only took a few minutes and there was just a tiny scab, no bleeding. After a week I couldn’t even tell where the birthmark once was. Everything healed well and quickly. I definitely recommend the treatment as it’s so simple, painless and the results are great.”

Removal of birthmarks, warts or growths
Libor KomosnýFashion DesignerMORE

Libor decided to sort out the additional fat around his waist with the VaserLipo method.

“The treatment itself was just so simple and everything was cool. I was scared of liposuction, didn’t like the word. If I only knew how simple the treatment is, I’d have undergone it a long time ago. The effect vas visible immediately and got even better after some time. I’d like to let all men know it’s perfect. There’s not just female beauty - beauty is for men, too.

LIPOSUCTION OF A NEW GENERATION — VASER Lipo®
Thomas PuskailerMusicianMORE

Thomas tried the E-FIT exercise and also underwent the OxyGeneo beauty treatment.

OxyGeneo
Lina MayerSingerMORE

Lina underwent the OxyGeneo beauty treatment.

OxyGeneo
Jitka KlettFashion DesignerMORE

Jitka came to relax, regenerate and have her skin reinvigorated after being on the road for a while and finishing a string of fashion shows in Dubai. Our great beautician Oxana took perfect care of her.

Adela BanášováEntertainerMORE

Adela came to relax and have her skin reinvigorated. Her favourite cosmetic treatment is thermolifting.

Radiofrequency lifting

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.