Lůžková část

Nadštandardne vybavená pooperačná izba a odborná ošetrovateľská starostlivosť.

Nadštandardná pooperačná starostlivosť

Vážení naši klienti,

v prípade plánovania operácie, ktorá si bude vyžadovať pooperačný pobyt na lôžku spolu s odbornou starostlivosťou, klinika ENVY pre Vás pripravila pooperačné oddelenie s nadštandardnými izbami. Izbu si je možné objednať aj pre Vašich blízkych a tiež v prípade menších zákrokov, ktoré si nevyhnutne nevyžadujú pobyt na pooperačnej časti lôžkovej kliniky, ale VY si to cez to všetko želáte. Izby sú klimatizované, s elektricky ovládateľným polohovateľným lôžkom, kúpeľňou a sprchovacím kútom špeciálne prispôsobeným pre pooperačnú starostlivosť, priestorom na stravovanie, chladničkou, satelitnou televíziou a wifi.

Počas pobytu na lôžkovej časti kliniky máte zároveň zabezpečenú 24-hodinovú odbornú ošetrovateľskú starostlivosť. Stravu Vám zabezpečíme z partnerskej reštaurácie podľa vlastného výberu.

 

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy