Inpatient department

Above-standard post-surgery ward and professional private care.

Above-standard post-surgery care

Dear clients,

If a surgical procedure is scheduled which requires post-surgery hospitalization and professional care, the ENVY Clinic has prepared for you a post-surgery department with above-standard wards. A ward can also be booked for your close persons, as well as in case of smaller procedures which do not necessarily require post-surgery hospitalization, but nevertheless YOU wish so. The wards are air-conditioned, with an electrically operated height adjustable bed, a bathroom and a shower bath specially customized for post-surgery care, a space for dining, a refrigerator, a satellite TV and wifi.

During your staying at the inpatient department of the clinic you will be provided with 24 hours’ professional private care. Meals will be provided by a partner restaurant according to your choice.


 

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

150.- €the price includes after surgery care of nurse, medication, food and drinks

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.