Lôžková časť

Nadštandardne vybavená pooperačná izba a odborná privátna starostlivosť.

Nadštandardná pooperačná starostlivosť

Vážení naši klienti,

v prípade plánovania operácie, ktorá si bude vyžadovať pooperačný pobyt na lôžku spolu s odbornou starostlivosťou, klinika ENVY pre Vás pripravila pooperačné oddelenie s nadštandardnými izbami. Izbu si je možné objednať aj pre Vašich blízkych a tiež v prípade menších zákrokov, ktoré si nevyhnutne nevyžadujú pobyt na pooperačnej časti lôžkovej kliniky, ale VY si to cez to všetko želáte. Izby sú klimatizované, s elektricky ovládateľným polohovateľným lôžkom, kúpeľňou a sprchovacím kútom špeciálne prispôsobeným pre pooperačnú starostlivosť, priestorom na stravovanie, chladničkou, satelitnou televíziou a wifi.

Počas pobytu na lôžkovej časti kliniky máte zároveň zabezpečenú 24-hodinovú odbornú privátnu starostlivosť. Stravu Vám zabezpečíme z partnerskej reštaurácie podľa vlastného výberu.

 

Cenník

Cena za ubytovanie:od 133.- €cena zahŕňa komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.