Lôžková časť

Nadštandardne vybavená pooperačná izba a odborná ošetrovateľská starostlivosť.

Nadštandardná pooperačná starostlivosť

Vážení naši klienti,

v prípade plánovania operácie, ktorá si bude vyžadovať pooperačný pobyt na lôžku spolu s odbornou starostlivosťou, klinika ENVY pre Vás pripravila pooperačné oddelenie s nadštandardnými izbami. Izbu si je možné objednať aj pre Vašich blízkych a tiež v prípade menších zákrokov, ktoré si nevyhnutne nevyžadujú pobyt na pooperačnej časti lôžkovej kliniky, ale VY si to cez to všetko želáte. Izby sú klimatizované, s elektricky ovládateľným polohovateľným lôžkom, kúpeľňou a sprchovacím kútom špeciálne prispôsobeným pre pooperačnú starostlivosť, priestorom na stravovanie, chladničkou, satelitnou televíziou a wifi.

Počas pobytu na lôžkovej časti kliniky máte zároveň zabezpečenú 24-hodinovú odbornú ošetrovateľskú starostlivosť. Stravu Vám zabezpečíme z partnerskej reštaurácie podľa vlastného výberu.

 

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena za ubytovanie: 170.- €cena zahŕňa ubytovanie na nadštandardnej izbe, pooperačnú starostlivosť, lieky, stravu a nápoje

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.