Lôžková časť

Nadštandardne vybavená pooperačná izba a odborná ošetrovateľská starostlivosť.

Nadštandardná pooperačná starostlivosť

Vážení naši klienti,

v prípade plánovania operácie, ktorá si bude vyžadovať pooperačný pobyt na lôžku spolu s odbornou starostlivosťou, klinika ENVY pre Vás pripravila pooperačné oddelenie s nadštandardnými izbami. Izbu si je možné objednať aj pre Vašich blízkych a tiež v prípade menších zákrokov, ktoré si nevyhnutne nevyžadujú pobyt na pooperačnej časti lôžkovej kliniky, ale VY si to cez to všetko želáte. Izby sú klimatizované, s elektricky ovládateľným polohovateľným lôžkom, kúpeľňou a sprchovacím kútom špeciálne prispôsobeným pre pooperačnú starostlivosť, priestorom na stravovanie, chladničkou, satelitnou televíziou a wifi.

Počas pobytu na lôžkovej časti kliniky máte zároveň zabezpečenú 24-hodinovú odbornú ošetrovateľskú starostlivosť. Stravu Vám zabezpečíme z partnerskej reštaurácie podľa vlastného výberu.

 

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy