Tumescentní liposukce

Plastický chirurg odsáva sériou niekoľko milimetrov tenkých kanýl problémové oblasti, ktoré sú najprv infiltrované tumescenčným roztokom. Ten úplne rozpustí prebytočný podkožný tuk, lokálne znecitliví danú oblasť, ktorú následne chirurg odsaje.

Výhody oproti klasickej Iiposukcii:

• rýchlosť a jednoduchosť zákroku,
• operácia bez narkózy, postačuje lokálne umŕtvenie oblasti,
• nezaťažuje metabolizmus a organizmus.

 

Priebeh zákroku

Do ošetrovanej plochy je aplikované veľké množstvo infiltračného roztoku ihlou, ktorá je napojená hadičkou na nádobu s nariedeným roztokom. 

Trvá dlhšie než klasická liposukcia, pretože roztok obsahuje okrem fyziologického roztoku a adrenalínu aj anestetikum. Obvykle použijeme 2 - 3x viac tekutiny, ako je objem odsávaného tuku. Výsledkom je opuch podkožného tkaniva. Umožňuje použiť tenké, oblé kanyly, ktorých priemer by sme museli zdvoj až strojnásobiť, pokiaľ by sa pracovalo s tkanivom neinfiltrovaným. Pacient nepotrebuje narkózu, je možné ho polohovať počas zákroku a zabezpečiť čo najdokonalejšie odsatie tukových vankúšikov.

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Související

VaserSmooth 2.0 TM
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy