Tumescenčná liposukcia

Plastický chirurg odsáva sériou niekoľko milimetrov tenkých kanýl problémové oblasti, ktoré sú najprv infiltrované tumescenčným roztokom. Ten úplne rozpustí prebytočný podkožný tuk, lokálne znecitliví danú oblasť, ktorú následne chirurg odsaje.

Výhody oproti klasickej Iiposukcii:

• rýchlosť a jednoduchosť zákroku,
• operácia bez narkózy, postačuje lokálne umŕtvenie oblasti,
• nezaťažuje metabolizmus a organizmus.

 

Priebeh zákroku

Do ošetrovanej plochy je aplikované veľké množstvo infiltračného roztoku ihlou, ktorá je napojená hadičkou na nádobu s nariedeným roztokom. 

Trvá dlhšie než klasická liposukcia, pretože roztok obsahuje okrem fyziologického roztoku a adrenalínu aj anestetikum. Obvykle použijeme 2 - 3x viac tekutiny, ako je objem odsávaného tuku. Výsledkom je opuch podkožného tkaniva. Umožňuje použiť tenké, oblé kanyly, ktorých priemer by sme museli zdvoj až strojnásobiť, pokiaľ by sa pracovalo s tkanivom neinfiltrovaným. Pacient nepotrebuje narkózu, je možné ho polohovať počas zákroku a zabezpečiť čo najdokonalejšie odsatie tukových vankúšikov.

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy