VaserSmooth 2.0 TM

Najnovšia metóda odstránenia celulitídy

VaserSmooth 2.0 TM umožňuje rýchle, efektívne a permanentné odstránenie celulitídy. V porovnaní s inými metódami VaserSmooth 2.0 TM nelieči celulitídu na jej povrchu, ale odstraňuje ju priamo pod kožou. Pomocou ultrazvukovej energie sa nežiaduce väzivové zhluky a tukové bunky, ktoré sú príčinou celulitídy rozbijú a odplavia lymfou z tela von. Okrem odstránenia celulitídy dochádza aj k miernemu zoštíhleniu ošetrovanej oblasti. Výsledkom je trvalo hladká pokožka bez celulitídy. Naša klinika ponúka túto metódu na Slovensku zatiaľ ako jediná. 

Metódu VaserSmooth 2.0 TM je možné kombinovať s metódou VaserLipo 2.0 TM. V tomto prípade sa väzivové zhluky a tukové bunky neodplavujú samé lymfou z tela von, ale sa kanylou odsajú. 

Pre koho je VaserSmooth 2.0 TM určené?

- pre ženy, ktoré trápi celulitída na zadku, stehnách alebo bruchu.

Priebeh zákroku

Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii. Do ošetrovanej oblasti sa urobia tenučkou kanylou malé vpichy. Kanyla sa dostáva pod kožu a pomocou dostatočnej ultrazvukovej energie rozbíja väzivové zhluky a tukové bunky v ošetrovanej oblasti. Pokožka sa doslova „uvoľní“. Ošetrovaná oblasť sa zároveň napúšťa špeciálnym roztokom, ktorý vyplavuje nežiaduce bunky a zhluky lymfou z tela von (oblasť sa neodsáva). Vpichy, ktoré po kanyle vzniknú sa nešijú. Zahoja sa samé a bez jaziev.

Efekt metódy

VaserSmooth 2.0 TM predstavuje permanentné riešenie pre celulitídu. Pri štandardných ošetreniach dochádza iba k dočasnému vyhladeniu pokožky. VaserSmooth 2.0 TM ničí väzivové zhluky a tuk, ktoré sú príčinou celulitídy natrvalo. Výsledky sú viditeľné okamžite, avšak finálny výsledok je viditeľný po 3 – 6-tich mesiacoch.

Rekonvalescencia

Po ošetrení sa ošetrovaná oblasť zabandážuje a klient odchádza ihneď domov. Odporúčame nosiť kompresívne prídlo po dobu 2 týždňov. Väčšina pacientov nepociťuje takmer žiadnu bolestivosť a zvyčajne do 24 hodín od zákroku je možné vykonávať opätovne všetky bežné činnosti. Cvičenie je možné do niekoľkých dní odo dňa zákroku.

Na akom princípe pracuje VaserSmooth 2.0 TM?

Metóda VaserSmooth 2.0 TM pochádza z Chicaga a za jej vznikom stojí svetoznámy chirurg Dr. L. F. Tcheupdjian.

Ak ste skúšali rôzne liečebné postupy na celulitídu, alebo ste skúšali schudnúť, aby ste celulitídu porazili, pravdepodobne ste zistili, že tieto metódy sú málo účinné, nakoľko nedokážu mať vplyv na väzivové zhluky, ktoré sú hlavnou príčinou celulitídy. Bežné ošetrovacie postupy riešia problém celulitídy iba na jej povrchu. VaserSmooth 2.0 TM odstraňuje príčinu celulitídy pod kožou. Príčinou celulitídy sú väzivové zhluky, ktoré sa napájajú k spodnej strane kože, tkaniva a svalov. Keď sa tieto vlákna stlačia, vidíte jamky a nechcenú pomarančovú kožu – celulitídu. Technológia VaserSmooth 2.0 TM a jej ultrazvuková energia zasahuje a rozbíja práve tieto väzivové zhluky, spolu s nežiaducimi tukovými bunkami. Pokožka sa vyslovene uvoľní zo zovretia.

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

Before & After

Další před a po
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Související články

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy