VaserSmooth 2.0 TM

Najnovšia metóda odstránenia celulitídy

VaserSmooth 2.0 TM umožňuje rýchle, efektívne a permanentné odstránenie celulitídy. V porovnaní s inými metódami VaserSmooth 2.0 TM nelieči celulitídu na jej povrchu, ale odstraňuje ju priamo pod kožou. Pomocou ultrazvukovej energie sa nežiaduce väzivové zhluky a tukové bunky, ktoré sú príčinou celulitídy rozbijú a odplavia lymfou z tela von. Okrem odstránenia celulitídy dochádza aj k miernemu zoštíhleniu ošetrovanej oblasti. Výsledkom je trvalo hladká pokožka bez celulitídy. Naša klinika ponúka túto metódu na Slovensku zatiaľ ako jediná. 

Metódu VaserSmooth 2.0 TM je možné kombinovať s metódou VaserLipo 2.0 TM. V tomto prípade sa väzivové zhluky a tukové bunky neodplavujú samé lymfou z tela von, ale sa kanylou odsajú. 

Pre koho je VaserSmooth 2.0 TM určené?

- pre ženy, ktoré trápi celulitída na zadku, stehnách alebo bruchu.

Priebeh zákroku

Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii. Do ošetrovanej oblasti sa urobia tenučkou kanylou malé vpichy. Kanyla sa dostáva pod kožu a pomocou dostatočnej ultrazvukovej energie rozbíja väzivové zhluky a tukové bunky v ošetrovanej oblasti. Pokožka sa doslova „uvoľní“. Ošetrovaná oblasť sa zároveň napúšťa špeciálnym roztokom, ktorý vyplavuje nežiaduce bunky a zhluky lymfou z tela von (oblasť sa neodsáva). Vpichy, ktoré po kanyle vzniknú sa nešijú. Zahoja sa samé a bez jaziev.

Efekt metódy

VaserSmooth 2.0 TM predstavuje permanentné riešenie pre celulitídu. Pri štandardných ošetreniach dochádza iba k dočasnému vyhladeniu pokožky. VaserSmooth 2.0 TM ničí väzivové zhluky a tuk, ktoré sú príčinou celulitídy natrvalo. Výsledky sú viditeľné okamžite, avšak finálny výsledok je viditeľný po 3 – 6-tich mesiacoch.

Rekonvalescencia

Po ošetrení sa ošetrovaná oblasť zabandážuje a klient odchádza ihneď domov. Odporúčame nosiť kompresívne prídlo po dobu 2 týždňov. Väčšina pacientov nepociťuje takmer žiadnu bolestivosť a zvyčajne do 24 hodín od zákroku je možné vykonávať opätovne všetky bežné činnosti. Cvičenie je možné do niekoľkých dní odo dňa zákroku.

Na akom princípe pracuje VaserSmooth 2.0 TM?

Metóda VaserSmooth 2.0 TM pochádza z Chicaga a za jej vznikom stojí svetoznámy chirurg Dr. L. F. Tcheupdjian.

Ak ste skúšali rôzne liečebné postupy na celulitídu, alebo ste skúšali schudnúť, aby ste celulitídu porazili, pravdepodobne ste zistili, že tieto metódy sú málo účinné, nakoľko nedokážu mať vplyv na väzivové zhluky, ktoré sú hlavnou príčinou celulitídy. Bežné ošetrovacie postupy riešia problém celulitídy iba na jej povrchu. VaserSmooth 2.0 TM odstraňuje príčinu celulitídy pod kožou. Príčinou celulitídy sú väzivové zhluky, ktoré sa napájajú k spodnej strane kože, tkaniva a svalov. Keď sa tieto vlákna stlačia, vidíte jamky a nechcenú pomarančovú kožu – celulitídu. Technológia VaserSmooth 2.0 TM a jej ultrazvuková energia zasahuje a rozbíja práve tieto väzivové zhluky, spolu s nežiaducimi tukovými bunkami. Pokožka sa vyslovene uvoľní zo zovretia.

 

Cenník

jedna oblasť bez odsatiaod 980.-€
jedna oblasť s odsatím tukuod 1.390.-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

Pred a po

Súvisiace Problémy

Tukové vankúšiky

Otázky z poradne

Dobry den, mam zaujem o zakrok o VASER SMOOTH, je vhodne to vykonat aj teraz v lete ?
Dobrý deň, chcela by som sa informovať koľko by ma približne stálo Vasersmooth odstránenie celulitídy bez odsatia tuku v oblasti stehien? Sú pred zákrokom potrebné konzultácie s lekárom alebo sa môžem rovno objednať?
Dobrý deň. Chcela som sa opýtať ci odporučate aj liposukciu pri odstraneni celulitídy ? Ďakujem za odpoveď.

Tagy

TELO

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.